Raksts

'Orto klīnika' apgrozījums turpinājis pieaugt

2021. gada 24. septembris

Neskatoties uz sarežģīto situāciju valstī un pasaulē saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību, SIA "Orto klīnika" turpinājusi uzlabot savus darbības rezultātus.

SIA "Orto klīnika" apgrozījums pagājušajā gadā audzis par 5,2%, sasniedzot 9,02 miljonus eiro. "Lursoft" pieejamais gada pārskats rāda, ka finanšu gadu medicīnas iestāde noslēgusi ar 1,2 milonu eiro peļņu. Pēc "Lursoft Multi" atskaites datiem, SIA "Orto klīnika" apgrozījums pakāpeniski audzis visus gadus kopš uzņēmuma reģistrēšanas.

Pārskata gadā pieauga klīnikas sniegto ambulatoro un ķirurģisko pakalpojumu skaits, tādējādi nodrošinot kopējo klīnikas apgrozījuma pieaugumu un noturot stabilu SIA "Orto klīnika" finansiālo stāvokli.

Pagājušajā gadā SIA "Orto klīnika" bija darba devējs 152 strādājošajiem, kopā nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā 2020.gadā medicīnas iestādei samaksājot 1,28 miljonus eiro.

Šogad SIA "Orto klīnika" turpināšot uzsāktos projektus darbības efektivitātes uzlabošanai un klīnikas popularizēšanai potenciālo sadarbības partneru un klientu vidū gan Latvijā, gan ārvalstīs.

SIA "Orto klīnika" lielākais kapitāldaļu turētājs ir AmberStone Group, AS, kam pieder 49% uzņēmuma daļu.

AmberStone Group, AS ir 2013. gadā Latvijā dibināta holdingkompānija, kura pārvalda savas meitas un asociētās sabiedrības dažādās nozarēs. Tās galvenais ilgtermiņa finanšu mērķis ir visa holdinga vērtības pieaugums, kā arī savu meitas un asociēto sabiedrību darbības ilgtspējas un stabilitātes nodrošināšana. AmberStone Group līdz šim veikusi investīcijas medicīnas, lauksaimniecības, kokapstrādes, viesmīlības un citās nozarēs Latvijā.