Raksts

“Pillar Contractor” rekonstruētā viesnīca “Konventa Sēta Hotel” saņem Latvijas Būvniecības Gada balvu

2024. gada 11. marts

2024.gada 7.martā par augstvērtīgi veiktu ēkas rekonstrukciju, kuras galvenais būvuzņēmējs bija SIA “Pillar Contractor”, viesnīca “Konventa Sēta Hotel Keystone Collection” ieguva 3. vietu Latvijas Būvniecības gada balvas 2023 nominācijā “Pārbūve”.

Viesnīcas rekonstrukcija tika pabeigta 2023.gada jūlijā. Tā noritēja trīs kārtās un kopumā ilga 6 gadus. Pavisam viesnīcas komplekss sastāv no 9 ēkām, kurās izvietoti 161 augstas klases numuriņi un 4 konferenču zāles. Veidojot viesnīcas jauno interjeru, tika ieviests jauns plānojums, veikts iekštelpu kapitālais remonts, kā arī no jauna izbūvēti iekšējie inženiertīkli. Tāpat tika atjaunotas visu ēku fasādes un izbūvētas pandusu piekļuves cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Rekonstrukcijas ietvaros tika labiekārtots arī viesnīcas iekšpagalms un nomainītas visas komunikācijas, kā arī izbūvēta apzaļumošanas infrastruktūra – sākot no jaunas augsnes līdz pat apūdeņošanas sistēmai.

Konkursu Latvijas Būvniecības Gada balva 2023 organizē biedrība Building Design and Construction Council, pavisam tajā tika izvērtēti 145 pieteikumi.