Par mums

AmberStone Group

Mēs, AmberStone Group, pārzinām ieguldījumus. Kopš 2013. gada gandrīz 94 akcionāri no 13 pasaules valstīm mums ir uzticējuši 65 miljonus eiro. Katram eiro mēs dodam trīs uzdevumus. Tam jāvairo akcionāra kapitāls. Jāsekmē uzņēmuma attīstība. Un jākalpo par pozitīvu impulsu visai nozarei. Kad izpildīti visi trīs, mēs ar prieku un lepnumu varam ķerties pie nākamajiem izaicinājumiem.

To, ka mūsu izvēlētā pieeja strādā, apliecina 2022.gada finanšu rezultāti: konsolidētā peļņa 7.3 miljoni EUR, ienesīgums uz pašu kapitālu (ROE) 14%, pašu kapitāla īpatsvars 80% no visiem aktīviem.

Apvienojot gudru un rezultatīvu ieguldījumu stratēģiju ar mīlestību pret darbu, valsti un tās cilvēkiem, mēs varam sasniegt aizvien vairāk, jo šī ir mūsu sirdslieta.

Image

Kā pārvaldām aktīvus?

Reizēm ieguldījumi nozīmē jauna uzņēmuma radīšanu, citkārt — turpinājumu un atspēriena punktu jau esošam biznesam. Abējādi galvenais arguments, kas liek izšķirties par ieguldīšanu, ir spēcīgi profesionāļi un potenciāls stāties pretī konkurentiem.

Kad esam pārliecinājušies par uzņēmuma komandas varēšanu, esam gatavi ieguldīt. Tomēr ar to viss nebeidzas. Patiesībā tas ir tikai sākums. Mēs enerģiski iesaistāmies mūsu uzņēmumu pārvaldē, kā arī stratēģisku lēmumu pieņemšanā. Jo tikai tā kopīgais darbs izdosies.

Kur mēs investējam?

  • Ieguldījumi uzņēmumu pašu kapitālā (dalība ne mazāk kā 25% apmērā) 
  • Kredīti uzņēmumiem, kuru akcionārs ir AmberStone Group
  • Publiskās akcijas un parāda vērtspapīri

Mūsu vērtības

Rūpes

AmberStone Group rūpējas. Par investoru un sava kapitāla vairošanu. Par uzņēmumu un nozaru attīstību. Par Latviju un cilvēkiem tajā. Rūpes ir mūsu biznesa modeļa pamatā. Tās savieno praktisko un emocionālo pusi, radot gandarījuma sajūtu.

Zināšanas

AmberStone Group saprot — lietas virzās pareizi, ja tās vada profesionāļi, kuri orientējas visās niansēs. Tāpēc mūsu komandu veido tikai rūdīti un pieredzējuši speciālisti. Mēs investējam biznesā tikai tad, kad redzam — mums pretī arī ir zinoši savas jomas cilvēki.

Drosme

AmberStone Group balstās pieredzē, bet vienmēr gatavi doties arī pa neiestaigātiem ceļiem. Mūsu cilvēki ir atvērti jaunajam un gatavi to aizrautīgi izzināt. Jo tieši šādās jomās nereti slēpjas vislielākais potenciāls.

Sirdslieta

Visa šī investīciju pasaule ir tehniskām niansēm pārpilna sarežģīta nozare. Ne katrs ir gatavs tai nodoties. Mūsu cilvēki orientējas gan sausās detaļās, gan redz kopskatu un nepieciešamo virzību. Katrs AmberStone Group biedrs iegulda sevi visu gan ikdienas sīkumos, gan kopējo lielo mērķu sasniegšanā. Un dara to ar prieku. Jo tā ir mūsu sirdslieta.

Ko mēs darām?

Ieguldām privātā
kapitāla uzņēmumos

Finansējam uzņēmumu
attīstību

Pārvaldām
uzņēmumus

Investējam
vērtspapīros

Komanda

Kas ir ilgtspējīga uzņēmuma pamatā? Tā ir spēcīga komanda. Mēs lepojamies ar pieredzes bagātiem investīciju profesionāļiem, kas teicami orientējas savā jomā un reizē vienmēr atvērti jaunām idejām un izaicinājumiem.