Nozare

Medicīna

Mēs visi vēlamies būt droši, ka saņemam labākos medicīnas pakalpojumus, un mūsu veselība un dzīvība ir labāko profesionāļu rokās. Izvēloties starp ieguldījumu iespējām, vēlējāmies būt pārliecināti, ka mūsu ieguldījums nodrošinās cilvēkiem pasaules līmeņa pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu. Augošais pieprasījums pierāda, ka šī ir joma, kurā mums jāturpina strādāt.

Orto klīnika, SIA, ir lielākā un modernākā klīnika Baltijā, kas nodarbojas ar traumu ārstēšanu, ortopēdiju, reimatoloģiju un mugurkaula problēmu risināšanu. Kopš 2008. gada, kad klīnika vēra savas durvis, tā ir apvienojusi labākos ekspertus šajā nozarē. Pašlaik gadā tiek pieņemtas vairāk kā 35 000 vizītes un 55 000 fizioterapijas apmeklējumu, kā arī veiktas apmēram 3000 operācijas. Daudzi populāri Latvijas sportisti atzīst šīs klīnikas augsto kvalitāti un uzticas tai, ja runa ir par traumu ārstēšanu. Vairākus gadus Latvijas Olimpiskās komandas sportisti izvēlas šo klīniku par savu partneri. 

Orto klīnika, SIA, piedāvā profesionālas medicīniskās konsultācijas, izmeklējumus, diagnostiku, individuālas terapijas režīmu izstrādi, operācijas, pēcoperācijas aprūpi un rehabilitāciju. Strauji augošais apgrozījums ir tiešs pierādījums uzņēmuma ātrajai attīstībai.