Nozare

Viesmīlība

Viesnīcu, restorānu un kafejnīcu kvalitāte parāda, cik ļoti valstī ir gaidīti ārvalstu un pašmāju viesi. Mēdz teikt, ka tā ir valsts vizītkarte, jo reizēm vienīgais, ko darījumu tūrists pagūst, ir ātra maltīte vai īss atpūtas brīdis naktsmītnē. Mēs strādājam, lai šie mirkļi sniegtu gandarījumu. Savu Latvijā gūto pieredzi liekam lietā, lai kopā ar ārvalstu partneriem viesus priecētu arī citās Eiropas pilsētās.

Viesmīlības pakalpojumi ir viens no galvenajiem AmberStone Group biznesa virzieniem, tāpēc 2016. gada nogalē nodibinājām atsevišķu holdinga uzņēmumu – AmberStone Hotels, SIA. Uzņēmuma darbība ir vērienīga – investīcijas viesnīcu attīstībā jau ir pārsniegušas 15 miljonus eiro un iesāktajiem projektiem vien ir plānots ieguldīt vēl vismaz 25 miljonus eiro. Turklāt mēs turpinām meklēt iespējas, kā paplašināties un viesiem piedāvāt arvien jaunas naktsmītnes.

Viesus pie sevis ar labiem darbības rezultātiem uzņem Rīgas viesnīca Rixwell Hotel Konventa Sēta, kā arī viesnīca Rixwell Old Town Tallinā. Jaunākais grupas papildinājums Rīgā ir sevi darbībā jau pierādījusī Rija VEF Hotel. Vienlaicīgi mēs projektējam vēl divas viesnīcas Rīgas vecpilsētā. Par maltītēm Rixwell Hotel Konventa Sēta rūpējas AmberHoreca, SIA, kas arī ir daļa no AmberStone Group.