Nozare

Viesmīlība

Viesnīcu, restorānu un kafejnīcu kvalitāte parāda, cik ļoti valstī ir gaidīti ārvalstu un pašmāju viesi. Mēdz teikt, ka tā ir valsts vizītkarte, jo reizēm vienīgais, ko darījumu tūrists pagūst, ir ātra maltīte vai īss atpūtas brīdis naktsmītnē. Mēs strādājam, lai šie mirkļi sniegtu gandarījumu. Savu Latvijā gūto pieredzi liekam lietā, lai kopā ar ārvalstu partneriem viesus priecētu arī citās Eiropas pilsētās.

Viesmīlības pakalpojumi ir viens no galvenajiem AmberStone Group biznesa virzieniem, tāpēc 2016. gada nogalē nodibinājām atsevišķu holdinga uzņēmumu – AmberStone Hotels, SIA. Uzņēmuma darbība ir vērienīga – investīcijas viesnīcu attīstībā jau ir pārsniegušas 34 miljonus eiro. Turklāt mēs turpinām meklēt iespējas, kā paplašināties un viesiem piedāvāt arvien jaunas naktsmītnes un atpūtas iespējas, kā arī padarīt kopējo Vecrīgas tēlu pievilcīgāku tūrismam.

Viesus pie sevis ar labiem darbības rezultātiem uzņem Rīgas viesnīca Keystone Collection Konventa Sēta, kas 2023.gadā tika pilnībā rekonstruēta ar 161 numuru un labiekārtotu pagalma teritoriju, kas pieejama jebkuram vecpilsētas apmeklētājam,  kā arī viesnīca Rixwell Old Town Tallinā. Jaunākais grupas papildinājums Rīgā ir sevi darbībā jau pierādījusī Rija VEF Hotel. Vienlaicīgi mēs projektējam vēl divas viesnīcas Rīgas vecpilsētā, no kurām vienā jau esam uzsākuši rekonstrukcijas darbus. 

Savukārt Two More Beers LV, SIA nodrošina maltītes Keystone Collection Konventa Sēta viesiem, kā arī pārvalda divus restorānus-alus vietas Vecrīgā. 2023.gada augustā durvis vēra arī jauna konditoreja “Cruffins”, kas ir pirmā konditoreja Latvijā, kas savus apmeklētājus priecē ar svaigi ceptiem krafiniem jeb konditorejas izstrādājumiem, kuri sevī apvieno labākās franču kruasāna un mafina īpašības.